Ancestors: Stratégia, v ktorej si zahráme za slovanov, dorazí exkluzívne na Xbox One

Ancestors

Xbox One sa teší ďalšej konzolovej exkluzivite. Tvorcovia kontroverzného, priam zabanovaného titulu Hatred, vo svojich myšlienkach poľavili a predstavujú stredovekú RTS Ancestors, ktorá je zasadená do Európy.

Je zjavné, že sa tvorcom cnie za hrami typu Age of Empires, keďže v projekte Ancestors bude rozvíjanie dedín a získavanie zdrojov rovnako významné ako bojovanie proti ostatným národom. Takže to nebude len o budovaní armády, ale aj stavaní nových budov a o ťažení nerastných surovín či farmárčení. Pri vydaní budeme mať na výber zo štyroch hrateľných národov, konkrétne to budú Vikingovia, Germáni, Slovani a Anglosasi. Singleplayerová kampaň bude založená na skutočných udalostiach. Hra ponúkne aj multiplayer.

Čo sa týka vydania, Ancestors bude konzolová exkluzivita, pravdepodobne s podporou Xbox Play Anywhere. Titul bude dostupný aj cez Windows Store a keďže ide o stratégiu, myslíme si, že XPA podpora je na mieste.

 

via Sector

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

  1. Martin píše:

    Prečo nebola hra na e3 oznamena neviete niečo o tom ?i keď dnes ma potešila sprava že path of exiles bude na xbox 🙂 dik za odpoved

  2. Martin píše:

    No len aby to bola pravda že to vide exclusivne na xbox v dohľadnej dobe dúfam a bude to stat za to 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *