Cosmic Star Heroine sa oneskorí, vývojárom sa pokazil devkit

Cosmic Star Heroine

Na Xboxe sa môžeme už v blízkej dobe dočkať ďalšej kvalitnej RPG. Zeboyd Games len nedávno vydali svoju novinku Cosmic Star Heroine a hlavný designer Robert Boyd už zisťuje, či je šanca na opravu jeho Xbox devkitu.

V jeho tweete nebolo vyslovene napísané, že sa jedná o Cosmic Star Heroine, no spomína, že „keď už bola hra konečne vydaná na PC, chce ju vydať na Xbox One čo najskôr“. Hra bola ohlásená ako launch exkluzivita pre PS4 ešte v roku 2013, no vo vývoji nastali komplikácie a ten sa predĺžil a hra len nedávno vyšla na PC. No čím skôr sa Boydovi podarí opraviť jeho devkit, tým lepšie pre nás – xboxerov.

Robert Boyd Cosmic Star Heroine Xbox One Tweet

Cosmic Star Heroine je bojová RPG, ktorá si berie inšpiráciu z klasických japonských titulov a z gameplay hľadiska sa inšpiruje konkrétnymi hrami ako je Chrono Trigger či Phantasy Star. Veď bližšie vám ju priblíži nasledovný trailer. Inak pokiaľ hľadáte zaujímavú RPG a chcete podporiť nezávislých vývojárov, možno vás zaujme Shiness: The Lightning Kingdom, ktorý vyšiel minulý mesiac.

via VideoGamer.com

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *