NFS Heat dostáva posledný update a cross-play

Need For Speed Heat

Človek by čakal, že prvou hrou od EA, ktorá dostane cross-play, bude Apex Legends. No veci sa majú inak a bude to Need for Speed: Heat

Need for Speed: Heat bolo poslednou hrou od štúdia Ghost Games, ktoré stálo za poslednými časťami vrátane Need for Speed: Rivals, rebootu z roku 2015, Need for Speed: Payback a veľmi vydareného Heat. Séria sa začiatkom tohto roka vrátila opäť do rúk Criterionu, ktorý potvrdil, že zajtra vydá posledný update pre Need for Speed: Heat. Štúdio zároveň potvrdilo, že už pracuje na novom dieli.

Zajtrajší posledný update (mimochodom, EA v posledných dňoch ukončila aj vývoj Battlefieldu V a Star Wars: Battlefront 2) však bude výnimočný. Hra totiž dostane cross-play medzi Xbox One, PS4 a PC:

V Criterione sme vždy verili, že hry sa hrajú lepšie s kamarátmi. Nechceme, aby bola vaša platforma bariérou pri tomto zážitku. Need for Speed Heat bude prvou hrou od EA, ktorá ponúkne cross-play, čo znamená, že hráči – bez ohľadu na platformu – budú môcť vstúpiť do Palm City ako jedna celistvá komunita.

Matt Webster, generálny manažér Criterion Games

Aktualizácia s veľkosťou 6,90GB bude dostupná zajtra asi o 9:00 nášho času. Po inštalácii svojich kamarátov z iných platforiem nájdete cez menu Find Players – Party – EA Friends. Po tomto poslednom update napokon môžeme očakávať, že Criterion začne naplno vyvíjať novú hru, o ktorej sľubuje, že bude sociálne najprepojenejšia akčná hra nielen pre fanúšikov Need for Speed.

Napokon prichádza oznámenie, že NFS Heat vstúpi do ponuky EA Access Vault 16. júna/června a bude dostupné ako na Xbox One, tak na PS4 a zrejme už aj na PC (Steam).

Need for Speed Heat

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *