MLB The Show 21 z dielne PlayStation Studios bude v deň vydania v Xbox Game Passe

MLB The Show 21

Xbox, Xbox Game Pass, PlayStation Studios, San Diego Studio. Tak začína nový trailer na MLB The Show 21, vôbec prvý diel licencovaného baseballu, ktorý ešte tento mesiac vyjde na konzoly.

O novinku sa prostredníctvom oficiálneho Xbox Wire blogu podelil senior viceprezident ligy MLB pre hry a virtuálnu realitu, Jamie Leece. Totiž, napriek tomu, že MLB The Show vyvíja San Diego Studio, divízia PlayStation Studios, formálne ju na Xbox vydáva samotná liga.

No a aká je teda novinka? Novinkou nie je len, že MLB The Show poprvýkrát vyjde na konzoly Xbox, ale dokonca bude dostupná v deň vydania cez Xbox Game Pass. Teda 20. apríla/dubna 2021 bude deň, kedy si hru budú môcť užiť xboxeri bez nutnosti platiť za plnú hru. V rámci členstva budú dostupné samostatné verzie pre Xbox One a pre Xbox Series X|S, keďže titul nepodporuje Smart Delivery program.

Na druhú stranu, baseball podporuje cross-play medzi Xbox a PlayStation, a tiež cross-progress, teda synchronizáciu postupu naprieč platformami. Toto nie je len výhodou pre hráčov, ktorí hrajú na konzolách, ale aj na Androide. Predplatitelia Game Pass Ultimate si totiž hru budú môcť zahrať aj na mobiloch a tabletoch s Androidom cez Xbox Cloud Gaming (Beta).

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *