Xbox Game Pass sa rozširuje o 4 veľké tituly

Xbox Game Pass sa opäť rozširuje a tentoraz o štyri veľké tituly. Z toho jeden zažije svoj návrat do ponuky, v ktorej bol od polovice minulého roka.

Čo sa chystá, sme videli už včera, keď Microsoft tak nejak v predstihu sprístupnil cez Game Pass iba nedávno vydanú open-worldovú akciu Just Cause 4, ktorá vyšla len v decembri/prosinci 2018. Rico Rodriguez tentoraz pôjde po stopách nebezpečného syndikátu Black Hand, ktorý ovláda juhoamerický ostrov Solis aj pomocou strachu. Mimo iného je totiž technologicky vyspelý a disponuje technológiami na ovládanie počasia. A ak chce, môže kľudne vyvolať tornádo.

Rovnako tak sa do ponuky pridala ideálna hra pre maloletých, LEGO Batman 2: DC Super Heroes. V tejto hre sa Batman, Robin, Wonder Woman, Superman a ďalší superhrdinovia spoja proti zlu a spoločnými silami budú zachraňovať Gotham City. Hra tradične ponúka príbehový režim pre jedného alebo dvoch hráčov na jednej obrazovke. Hra pribudla do Game Passu takisto včera.

Budúci týždeň si zas na svoje prídu fanúšikovia formúl F1. Do ponuky totiž prichádza najčerstvejší prírastok v dlhoročnej sérii štúdia Codemasters, F1 2018. Že si vychutnáte monopost v špičkovom 4K HDR pri 60 snímkoch za sekundu na Xbox One X, nemusíme pripomínať. Tentoraz si vychutnáte kompletnú 2018 sezónu vrátane jej 21 okruhov, zažijete návrat Veľkej ceny Francúzska a Nemecka a vôbec poprvýkrát v sérii si zahráte na okruhu Circuit Paul Ricard. A samozrejme na legendárnom Hockenheimringu.

No a svoj comeback zažije Fallout 4 od Bethesdy, ktorý tu bol už minulý rok a ktorý si teraz budete môcť zahrať opäť, prípadne pokračovať vo svojom načatom príbehu. Hra bude dostupná len v základnej edícii, takže v prípade záujmu o DLC si tie môžete kúpiť cez Xbox Store, teraz výhodnejšie vďaka 40% zľavám Deals with Gold. Teda pokiaľ máte Zlaté členstvo.

Fallout 4 aj F1 2018 budú dostupné od 14. marca/března.


Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *