TAMO Racemo debutuje vo Forze Horizon 3

TAMO Racemo

Minulotýždňový autosalón v Ženeve nevynechala ani Forza. Tentoraz ale Microsoft neprezentoval nový diel, miesto toho si pripravil drobný darček pre hráčov Forzy Horizon 3. V nej si po novom môžeme zajazdiť v indickom športiaku TAMO Racemo.

Nový športiak od indickej automobilky Tata Motors napohľad zaujme dizajnom, ktorý sa trochu inšpiruje Lotusom a trochu klasickými hatchbackmi. Niektoré futuristické prvky auta môžu tiež pripomínať BMW i3. Drobný športiak s rozmermi Mazdy MX5 má pod kapotou celkom slušnú výbavu. Trojvalcový 1,2l motor má 188 koní a krútiaci moment 210 Nm, čo stačí na to, aby auto dosiahlo 100km/h za menej ako 6 sekúnd. Jasne, nie je to Lamborghini, ale bavíme sa o aute za 36 000€.

Čím však indické Racemo možno predbieha európskych kolegov, je technologická vyspelosť. Auto má totiž všetky moderné tech hračky, ako prepojenie s telefónom (a tým nemyslíme presmerovanie hovorov), pokročilý palubný počítač s tromi displejmi za volantom, ktorý si Tata vypožičala od super- alebo dokonca hyperšportiakov. Bonusom sú páčky sekvenčnej prevodovky, takže skvelé auto pre Xboxerov, ktorí sa chcú na cestách cítiť, ako keby držali v ruke svoj obľúbený controller. Mimochodom, interiér vyzerá v skutočnosti rovnako ako na screenshotoch nižšie, takže je to fakt také herné auto.

TAMO Racemo bude dostupn zadarmo na stiahnutie pre všetkých, respektíve ho Microsoft rozpošle všetkým hráčom. Ak ho ešte nemáte, nezúfajte, sú nás milióny a keď teraz všetci hrajú Ghost Recony a Mass Effecty, tak to má trochu vplyv na rýchlosť Xbox Live serverov.

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *