PS4 exkluzivita Thumper dorazí na Xbox One už túto jar

Thumper

Málokedy sa stane, že PlayStation stratí nejakú exkluzivitu a že pôvodne exkluzívna hra vyjde aj na Xbox One. Teraz to však platí a Thumper: Rhythm Violence dorazí na Xbox One už túto jar.

Thumper je v podstate podobný hrám typu Audiosurf, no kombinuje prvky iných klasických žánrov ako je akcia a závodenie. Ste vesmírny chrobák, ktorý sa v zvláštnom priestore pohybuje v obrovskej rýchlosti smerom vpred a núti vás uhýbať alebo ničiť, čo vám stojí v ceste. A to platí aj pri bossoch. Dôležité je si však zachovať rytmus, čo je presne to, čo pridáva na náročnosti celej hry. Hra ponúka celkovo 9 levelov a jej ovládanie je veľmi jednoduché: stačí jeden analóg a jedno tlačidlo.

Thumper bol vo vývoji približne 7 rokov, pričom vydania sa dočkal prvýkrát v októbri/říjnu pre PS4 (VR) a Steam (Oculus). Na Xbox One dorazí hra v priebehu jari. Zatiaľ tu máme trailer.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *