Microsoft sa stará o PUBG ako o vlastnú hru, spolupracujú na nej tvorcovia Gears of War

PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG
Xbox One v nasledujúcich dňoch obdrží jeden z najväčších hitov tohto leta, PlayerUnknown’s Battlegrounds. Microsoft si k tomu zabezpečil konzolovú exkluzivitu na PUBG, čo sa odrazilo aj na zvýšenej starostlivosti o titul.

Microsoft chcel, aby jeho konzolová verzia ponúkala hráčom naozaj vrcholný zážitok. Práve preto sa na tejto verzii podieľali tvorcovia Gears of War, štúdio The Coalition. Štúdio malo na starosti hneď niekoľko aspektov. Podieľali sa na optimalizácii, vďaka čomu hra beží stabilne na oboch konzolách a v budúcnosti by mohla zrejme dosiahnuť 60fps.

Štúdio The Coalition sa dokonca podieľalo na ovládaní hry, ktorá bola pôvodne navrhnutá pre klávesnicu a myš. Tvorcovia Gears of War tak okrem ovládacej schémy zapracovali aj na vlastnostiach ako je citlivosť triggerov a analógov a možno aj na častiach UI, ktoré vyžadovali úpravu kvôli absencii počítačových periférií.

Xboxeri tiež majú možnosť zakúpiť si do hry trojicu kozmetických DLC. Tieto balíčky budú dostupné na zakúpenie len po obmedzený čas a budú jedinými dodatkami, ktoré vyjdú počas Game Preview programu. Warrior Pack ponúka masku, kamuflážové tričko, šedé rifle a tenisky. Tento balíček bude k dispozícii do 10. decembra/prosince za 10€. Accessory Pack bude dostupný od 14. do 17. decembra za 5€ a na koniec bude od 21. do 24. decembra dostupný balíček Tracksuit Pack, taktiež za 5€.

via WindowsCentral

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *