Toto video vás presvedčí, že GTA 6 musí ísť po stopách GTA IV

GTA 6

GTA V je celkom dobrá hra, má dobrú grafiku, pravidelný príval nového obsahu a ak hráte s rozumnými ľuďmi, tak aj ten multiplayer je dobrý. Na druhú stranu GTA IV bolo ok, aj dnes sa na tú hru dá pozerať, ale mala zlú optimalizáciu. V čom ale nepochybne štvrtá éra GTA predčila svojho nástupcu, bola fyzika. Toľko zábavných videí, koľko hráči natočili v GTA IV, sme v novom GTA zrejme ani nevideli a zrejme ešte pár rokov ani neuvidíme.

Fyzika v predošlom GTA bola doslova jedinečným faktorom a po videní tohto videa zrejme aj vy uznáte, že s takouto fyzikou mohla byť GTA V maximálne dokonalou hrou. Vlastne to nie je len o fyzike, ale aj napríklad o umelej inteligencii, ktorá je vo štvrtom GTA realistickejšia a policajti vás tam nezabijú len preto, že ste sa na nich pozreli. V redakcii dúfame, že sa Rockstar v novom dieli vráti presne k tým prvkom, ktoré boli v GTA IV kvalitnejšie. Ale aby sme päťku nedissovali, tak molotov tam je kvalitnejšie odvedený.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *