Leaknuté video nám ukazuje nových Xbox Live Avatarov

Xbox Live Avatar Fall 2017
Noví avatari mali doraziť na Xbox One ešte na jeseň/podzim, no pretože nespĺňali očakávania, došlo k ich odkladu. Na avataroch sa ale pracuje a široká verejnosť by ich mala vidieť zrejme už túto jar.

S novými avatarmi tiež príde nové rozhranie, v ktorom sa budú dať upraviť. A ako také rozhranie vyzerá, môžeme vidieť na uniknutom videu, ktoré zverejnil bývalý dohodár z Microsoftu. Video si na internete všimli viaceré zahraničné médiá, no od medializácie bolo video odstránené.

Na videu môžeme vidieť, že si ľudia budú môcť upraviť obrovské množstvo detailov na svojich avataroch. Okrem tela a tváre to zahŕňa napríklad úpravu vlasov, bradu, makeup, končatiny, nechty, oči, mihalnice, obočie, uši, nos, ústa a bradu. K tomu je k dispozícii hromada oblečenia a fotobúdka, kde môžu hráči fotiť svojich avatarov v rôznych pózach. Aplikácia, v ktorej sa dajú avatari upraviť, bude zároveň dostupná aj pre Windows 10.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Jogurtik píše:

    Už aby to bylo…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *