deadmau5 vyvíja novú FPS

deadmau5
Kanadský DJ deadmau5 prekvapil internet niekoľkokrát. Napríklad vtedy, keď ho Ferrari zažalovalo za prerobenie svojej 458 Italia do Nyan Cat prevedenia. Alebo keď ho nahradil svojim Nyanborghini Purracan. Alebo teraz, keď ohlásil vývoj hry.

deadmau5 oznámil, že vyvíja first-person strieľačku, ktorej kľúčovým prvkom bude multiplayer. Špecificky, hra má už teraz plne funkčný Team Deathmatch a hoci ide o alpha verziu, kanaďan ho streamoval na Twitch. V súčasnosti je jeho hra len v ranej fáze vývoja. Presnejšie, k dispozícii je prvá alpha verzia, kde už sú funkčné niektoré základné mechanizmy, základná hracia plocha a nabaľujú sa nápady.

Cieľom však je vytvoriť originálnu a pritom zábavnú strieľačku, ktorú si vychutnáte s kamarátmi. Hra beží na Unreal Engine, ako mnohé iné hry, a vyvíja ju tím talentovaných vývojárov so skúsenosťami s enginom. Ďalšou zaujímavosťou je, že hra má vyjsť najskôr budúci rok.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *