Na mapu Fortnite sa približuje obrovský meteorit

Fortnite Asteroid
Môže to byť obdoba červenej zóny z PUBG? Možno, ale pravdu vie iba Epic. Hráči Fortnite však už niekoľko týždňov zisťujú, prečo sa na oblohe objavujú kométy a iné padajúce objekty z vesmíru.

Práve včera sa výskyt meteoritov vo Fortnite dramaticky zvýšil a hráči začali okamžite špekulovať, či to má čo dočinenia s Tilted Towers. Dávnejšie sa totiž objavila špekulácia, že sa blíži padajúci meteorit, ktorý po dopade raz a navždy zničí kritizovanú lokalitu. Epic sa už totiž dávnejšie vyjadril, že odstrániť lokalitu samu o sebe by bolo náročné.

A tak, je možné, že ju zničí niečo iné? Možno. Epic totiž situáciu odmieta komentovať! A hráči sú úkazom tak zaujatí, že mnohí ani nehrajú hru! Stáva sa, že celé servery pristávajú do lokality Tilted Towers, aby sledovali, či tam práve teraz nespadne kométa. Jedno je totiž jasné – blíži sa! Dokonca ho už aj počuť.

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *