Call of Duty: Black Ops 4 chce byť lepšie, než Fortnite a PUBG

Call of Duty Black Ops 4
Prekvapením minulého týždňa bolo potvrdenie battle royale režimu Blackout v novom Call of Duty. Activision podľa vlastných slov vraví, že práve on dokáže spraviť tento mód lepším, než ako ho prezentuje PUBG a Fortnite.

„Nerobili by sme battle royale, keby sme si nemysleli, že ho dokážeme spraviť najlepšie – lepšie, než ktokoľvek iný. Máme obrovskú knižnicu obsahu, 10 rokov histórie, najlepší systém streľby, najlepší pohyb, takže sa nebojíme. Úprimne sa bojíme len toho, aby sme túto vec dokázali spraviť takú zábavnú, ako sa len dá. A pozrite, sme vo svete, kde je kopa priestoru pre viaceré tituly. Ľudia sa niekedy pýtajú, ako dokážu byť Battlefield a CoD v jednom odvetví? My dokážeme. To, čo pripravujeme, bude iné. Pritiahne to k nám niektorých hráčov, no niektorí hráči sa môžu poobhliadnuť po iných hrách. Robíme niečo, pri čom si počas hrania užijeme kopu zábavy a myslím, že na tomto princípe môžeme ďalej rásť,“ tvrdí dizajnér hry Matt Scronce, v rozhovore pre austrálsky web Finder.

V tom istom rozhovore zároveň vrchný producent Yale Miller nevylúčil, že Black Ops 4 ponúkne loot boxy. Dodal, že ich osud a spôsob implementovania má v rukách Activision. Tiež poznamenal, že hra má bežať všade 60fps a to platí ako pre základné konzoly, tak pre ich výkonnejších súrodencov. Grafické vylepšenia na Xbox One X sa budú tým pádom týkať výhradne vyššieho rozlíšenia a grafických nastavení. Samotná hra potom vychádza 12. októbra/října v štandardnej edícii.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *