Geralt z Rivie má vlastnú poštovú známku

Witcher 3 Blood And Wine

Je vidieť, že Poľsko si rado uctieva historické osobnosti, či skutočné alebo fiktívne. Svoje miesto v sieni slávy získal aj Geralt z Rivie, ktorého poznajú hráči po celom svete ako Zaklínača či „Witchera“.

Tentoraz sa Witcher presunul zo stredoveku do roku 2016 a jeho najnovším questom bude, aby vaša pošta dorazila v poriadku. Poľské pošty totiž začnú predávať limitovanú edíciu poštových známok s portrétom Geralta o rozmeroch 31,25 x 39,5 mm. Tieto poštové známky vyšli len v obmedzenom množstve 180 000 kusov, čo je na krajinu, ktorá má 38,5 miliónov obyvateľov, naozaj málo. V prvý deň dostupnosti boli navyše dostupné exkluzívne First Day obálky s potlačou, ktorá odpovedá hre. Ako takáto poštová známka vyzerá, si môžete pozrieť nižšie a keďtak môžete nasadnúť na najbližší vlak do Poľska a „skočiť“ si po jednu takúto známku.

Geralt z Rivie postova znamka

via Twitter

 

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *