Metal Gear Survive dostáva nový gameplay, ľudia z neho nie sú nadšení

Metal Gear Survive

Po rozchode Kojimu s Konami a zakončením piatej hry to vyzeralo, že Metal Gear Solid je nadobro minulosťou. Bolo preto prekvapením, že Konami na E3 oznámilo Metal Gear Survive, novú coop survival akciu z prostredia MGS.

Hra teraz dostala nové gameplay video, v ktorom nám Konami prezentuje, ako vyzerá jeho nový taktický survival. Vo videu, ktoré je komentované v japončine, môžete vidieť, čo môže fanúšikov série čakať. Alebo aspoň tých pár, ktorým sa Metal Gear Survive pozdáva. Na YouTube totiž pod videom panujú najmä negatívne hodnotenia a Konami v komentároch čelí kritike za rôzne aspekty. Napríklad za to, že hra recykluje kopu objektov z Phantom Pain a tiež, že im jednoducho nesadne zombie hra do taktického prostredia. V redakcii sme sa zhodli najmä v tom, že hra pripomína akýsi hybrid MGS Online a DayZ alebo iných zombie hier, kde to nie je len o bezduchom vraždení všetkých zombie na okolí.

Viacerí kritici tiež tvrdia, že hra nestojí za 60 dolárov. V tom sa ale zhodli s Konami. To totiž oznámilo, že hra bude lacnejšia. Xboxer očakáva cenu medzi 30-40€. Nakoniec niektorí kritizovali vyhostenie Kojimu z Konami, ale to už je známa story.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *