Metal Gear Solid 4 si už zahráte aj na PC, vďaka PlayStation Now

PlayStation Now

Streamovacia služba PlayStation Now sa opäť rozšírila o tucet hier z konzol PS3 a PS4, vďaka čomu sa celkový počet dostupných titulov zvýšil na 750. Najväčšou novinkou je však zrejme Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, pôvodne vydaný ako exkluzivita pre PS3.

Hra sa aj dnes radí medzi najväčšie PS3 exkluzivity a mala významný podiel aj na zvýšení predajov konzoly v generácii, ktorú ovládol Xbox 360. Dnes už však väčšina hráčov prešla na nové konzoly a tak by tento majstrovský kúsok ostal zrejme navždy uväznený v minulosti. To sa ale nekoná, pretože predplatitelia si odteraz môžu hru streamovať aj na PC, po boku PS4. Stále však platí, že sa hra streamuje v 720p kvalite pri 30fps a nie je vylúčený ani lag pri ovládaní.

Okrem toho medzi najčerstvejšími prírastkami nájdeme aj iné špeciality. Značná časť z nich je však už dávno dostupná na PC, napríklad cez Steam. Streamované PS3 verzie hier zahŕňajú Battlefield 4, Black Knight Sword, Dead Space 3, Mirror’s Edge a Pool Nation po boku už spomínaného MGS. Ďalej medzi prírastkami nájdeme PS4 verzie A Bastard’s Tale, Black Mirror, Pac-Man Championship Edition 2, NBA 2K18 a WWE 2K18. Špecialitou na záver je prvý Red Faction, vydaný ešte na PlayStation 2.

Čo sa streamovacej služby PlayStation Now týka, dostupná je ešte stále len v 12 krajinách sveta a v súčasnosti prebieha testovanie v ďalších 7 krajinách Európy.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár