Just Cause 4 je dostupné cez Xbox Game Pass

Just Cause 4

Netrvalo dlho a tak, ako sa v ponuke Xbox Game Pass objavil Shadow of the Tomb Raider, sa v ponuke objavila aj ďalšia AAA hra od Square Enix – Just Cause 4.

Just Cause 4 sa však v ponuke objavilo celkom nečakane, bez predošlého ohlásenia a preto je možné, že sa oznámenia dočkáme už zajtra. Konieckoncov, už na samotnom profile Xbox Game Passu na Twitteri sa objavil pred pár dňami obrázok, ktorý nám naznačoval, že sa niečo chystá 7. marca/března.

Hra ako taká si síce získala popularitu u fanúšikov série, ale vyšla v období, kedy už nemala príliš veľa priestoru pre seba. To sa odrazilo konieckoncov aj na predajoch. Square Enix sa totiž vyjadrilo, že s predajmi nie je spokojné rovnako tak, ako ani v prípade Shadow of the Tomb Raider. Okrem toho, obe hry bežia na Xbox One X v 4K rozlíšení.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár