Far Cry 5 viete prejsť za 10 minút

Far Cry 5 Eden Gate
Ubisoft už pred štyrmi rokmi prekvapil hráčov, keď dal hráčom možnosť prejsť Far Cry 4 za zhruba 15 minút.

Far Cry 4 totiž ponúkalo hráčom jedinečnú možnosť prejsť hru tak, že jednoducho nebudete robiť nič. Na samom začiatku sa hráči dostali do vily Kyratského diktátora, ktorý po privítaní povie hráčovi, aby si zatiaľ sadol a chvíľu počkal. Práca diktátora totiž nie je ľahká a predtým, než sa môže venovať vám, musí dokončiť nejaké svoje povinnosti. A tak, pokiaľ počkáte, sa po pár minútach Pagan Min vráti, čím vlastne splníte úlohu – pohreb. Do Kyratu ste totiž prišli len kvôli tomu, aby ste matkin popol uložili do jej rodnej krajiny.

Ubisoft si na tento ikonický, alternatívny spôsob prejdenia hry, spomenul znovu. Tentoraz pri Far Cry 5. Ten sa dá dokonca prejsť ešte rýchlejšie! Tentoraz totiž viete prejsť Far Cry 5 za zhruba 10 minút a to podobným spôsobom, ako predošlú hru. Na internete sa už dokonca objavilo video, ktoré prezentuje, ako sa môžu veci vyvinúť „alternatívnym“ spôsobom. V princípe však hru prejdete a získate achievement za jej dokončenie. Nutno však upozorniť, že video obsahuje spoilery.

via Kotaku (spoilery)

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *