Remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 ponúkne iba singleplayer

Call of Duty Modern Warfare 2
Amazon koncom minulého týždňa odhalil, že sa chystá remaster Modern Warfare 2. Prekvapením bolo, že na rozdiel od remastrovanej jednotky, tento stojí iba polovicu – 20 dolárov.

K veci sa teraz ozvali zdroje blízke serveru Eurogamer, ktoré potvrdili, že Activision skutočne pripravuje remaster obľúbeného CoD. A dokonca, pravdivá je aj nižšia cena. Drasticky nižšiu cenu má na svedomí fakt, že remaster ponúkne iba singleplayerovú kampaň, ktorá je jednou z najobľúbenejších v histórii série. A vlastne nielen v rámci série, ale v rámci herného priemyslu. Aj keď, nezaobišlo sa to bez kontroverzie, keďže hra ponúka jednu z najkontroverznejších misií, akú si viete predstaviť.

Áno, práve toto Call of Duty umožňovalo v jednej misii spáchať teroristický masaker na Moskovskom letisku, čo je dôvod, prečo musela byť hra upravená. Bude teda zaujímavé sledovať, či sa misia zachová v remastrovanej podobe alebo či sa začne pomaly topiť v pieskoch času. Na remastri inak pracuje štúdio Beenox, ktoré vypomáhalo štúdiu Raven s remastrom Modern Warfare. Presnejšie s jeho singleplayerovou kampaňou. K vydaniu má dôjsť 20. apríla/dubna na Xbox One a PS4.

via Eurogamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *