Xbox ohlasuje reboot Perfect Dark, Joanna mieri do Egypta

Perfect Dark

Microsoft už pred rokom ukázal, že dokáže prekvapiť aj na takých podujatiach, ako sú The Game Awards. A okrem toho, že si Xbox Game Studios odniesli dve ocenenia, firma využila príležitosť na ohlásenie nového Perfect Dark.

O ohlásení tohto titulu sa špekulovalo už skôr, pričom všetky nitky smerovali k tajomnému štúdiu The Initiative, v ktorom pracujú bývalí vývojári sérií GTA, Metal Gear Solid, God of War či The Last of Us. Hviezdny tím tak pracuje na novom špionážnom trilleri pre Xbox a PC zasadenom do blízkej dystopickej budúcnosti. Nie je to tak celkom Cyberpunk, to ale nemení nič na skutočnosti, že aj v tejto hre korporácie ovládajú svet. Alebo aspoň prvé mesto, kam sa podľa všetkého Joanna Dark po všetkých tých rokoch vydá na svoju novú misiu: do Káhiry, metropoly Egypta.

Žiadne bližšie detaily neboli ohlásené, s istotou ale môžeme povedať že hra mieri na PC a Xbox Series X|S. Či hra vyjde aj na staré konzoly Xbox One, nie je v tejto chvíli jasné.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. 11. decembra 2020

    […] Game Studios okrem ohlásenia rebootu Perfect Dark oznámili aj to, čo už skôr avizovali: že Microsoft Flight Simulator mieri na konzoly […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *