Walmart leakol nový Perfect Dark

Perfect Dark
Raz Amazon, inokedy Walmart. Práve druhému menovanému sa v uplynulých týždňoch podarilo odhaliť plejádu neohlásených hier, medzi ktorými sme našli aj také veci ako Just Cause 4, Splinter Cell alebo Gears of War 5. A podľa nového leaku môžeme čakať aj novú Xbox exkluzivitu.

Nejde pritom o nič iné, než o legendárnu FPS Perfect Dark, pôvodne z dielne Rare. Nové pokračovanie alebo reboot série by sme podľa leaku mohli uvidieť už na tejto E3, pričom – ak sú dávnejšie špekulácie pravdivé – malo by ísť o hru vyvíjanú v spolupráci so štúdiom The Coalition, vývojármi Gears of War. Bude teda zaujímavé vidieť, ako sa ich zručnosti pretavia do tejto hry, ak sa teda leak potvrdí a Microsoft skutočne odhalí pokračovanie tejto značky. Každopádne – nové exkluzivity zo značiek, ktoré sme dlho nevideli alebo niečo úplne nové – by Xboxu prospelo.

Úniky tiež hovoria o ohlásení nového Sunset Overdrive 2, ktorému by malo sekundovať vydanie prvej časti na PC, zrejme ako update s podporou Xbox Play Anywhere, ktorý by tiež ponúkol vylepšenia pre Xbox One X. Ktovie. A tiež sa hovorí o tom, že Microsoft si údajne objednal Quantum Break 2 od Remedy, keďže by v príbehu tohto univerza, kde sa rúca čas a vznikajú alternatívne časové línie, chcel pokračovať. V kartách je aj možné pokračovanie série Fable, tentoraz od Playground Games.

Perfect Dark Xbox One Walmart

via Reddit

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. Rado píše:

    este golden eye poprosím.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *