Goat Simulator vyjde aj ako krabicovka

Goat Simulator Mmore Goatz Edition

Goat Simulator, to bol najprv bláznivý prvoaprílový žart, ale o pár dní neskôr sa z neho stala seriózna hra. Teda nie tak seriózna. Kozy seriózne nie sú. Oni konajú. Vlastne vy konáte. Hráte za kozu, aby som to upresnil. A plníte rôzne zábavné úlohy (až na celkom blbé Flappy Goat). Neskôr dokonca vyšli dva dodatky, menovite GoatZ a Goat MMO Simulator, kde si oba robili srandu z iných žánrov hier s tým, že hlavné postavy sa veľmi nezmenili. A práve teraz tieto dva dodatky, spolu s hlavnou hrou, vyjdú aj v krabicovej verzii, takže ak ste ešte nemali možnosť zahrať si ani jeden Goat Simulator, teraz budete mať možnosť.

Podľa vydavateľa, ktorým je firma Koch Media (vlastnia Saints Row), vyjde Goat Simulator: The Bundle už 4. marca/března za zatiaľ neznámu cenu. Mohlo by to byť ale do 20€, keďže toľko stoja obe hry na Xbox Store (GS a MMOre GoatZ) a balíček pre PC Master Race stojí 12€ v Brlohu. V redakcii sme nadšení z tohto rozhodnutia, predsa len mať takto kurióznu záležitosť ako krabicovku, to sa nestáva každý deň. Keď sa u nás začne tento kompletný Goat Simulator predávať, možno spravíme unboxing. Máme podozrenie, že v ňom bude viac, než len DVD!

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *