Už aj GTA Online myslí na Valentín

GTA Online Be My Valentine

Valentínske šialenstvo zamierilo aj do hier a tí, ktorí nemajú na svoje priateľky také šťastie (ako niektorí v našej redakcii… vlastne všetci), si môžu aspoň vychutnať novinky v GTA. Ale len za predpokladu, že ho máte pre Xbox One, keďže updaty/DLC pre X360 už nevychádzajú. Každopádne už v nasledujúcich dňoch sa bude odohrávať špeciálny Be My Valentine event, ktorý ponúkne nové exkluzívne auto, zbraň, oblečenie a Adversary Mode. Aby sme tu upresnili, tak tu je celé info:

  • Albany Roosevelt Valor – nová verzia limuzíny Roosevelt, ktorá sa dá kúpiť na stránke Legendary Motorsport a vytuningovať v Los Santos Customs. Spolu s ňou bude dostupný aj klasický Roosevelt.
  • Gusenberg Sweeper – Nový samopal inšpirovaný legendárnym Thompsonom 1928 (Pan Salieri zná)
  • Nové oblečenie – obleky, vesty, dresy, korzety, podväzky, boxerky atď. Tiež oblečenie a masky z minuloročného Valentine’s Day updatu.
  • Till Death Do Us Part – Adversary Mode

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *