Atari Flashback Classics môžu byť prvé hry, ktoré dajú zbohom nudným obalom

Atari

Jedna vec, ktorú zduše nenávidím na obaloch hier pre Xbox One, je ten nudný, trápny šedý bok. Ten sa nachádza na absolútne všetkých hrách, ktoré na Xbox One vyšli, a pritom tvorcov nikto nenúti používať túto nudnú farbu.

Jedinou výnimkou bolo Grand Theft Auto V od Rockstaru, ktoré na drzovku použilo čierny bok na úplne všetkých platformách. A zdá sa, že zmenu ku krajším obalom (Make Covers Nice Again) plánuje čoskoro spraviť Atari. To oznámilo bližšie detaily ku kolekciám Atari Flashback Classics Vol. 1 a Vol. 2. Obe boli už nejaký čas dostupné digitálne v americkom Xbox Store, no teraz sa začnú predávať aj v krabiciach a aj mimo USA. Dátum vydania je naplánovaný pre obe kolekcie na 31. Marec/březen 2017, zatiaľ bez jasnej ceny. Ale zrejme to bude okolo 30€.

No každopádne, obe tieto kolekcie prinesú jednu veľmi peknú zmenu a to, že obal pre Xbox One verziu hry bude mať biely bok, so šedým pozadím pri logu Xbox One. Je však vidieť, že sa Atari pokúsi priniesť peknú zmenu do súčasnej nevkusnej tradície. O niečo menej vkusný je však fakt, že arkádové hry z Atari 2600 a ďalších konzol od Atari sú rozdelené na dva kusy, pričom ide o pomerne jednoduché hry, zrejme ripnuté ROMky s veľkosťou pár megabytov.

Atari Flashback Classics

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *