Microsoft ohlásil arkádu Halo: Fireteam Raven

Halo Fireteam Raven Cabinet
Arkádové automaty si dnes spájame hlavne s bojovkami a retro hrami. Vedeli by ste si ale predstaviť moderný automat s modernou hrou? Halo? Raw Thrills a Play Mechanix si to predstaviť vedia.

Velikáni na poli arkádových automatov počas relácie Inside Xbox odhalili úplne nový co-op titul Halo: Fireteam Raven. Hru nájdete len na dedikovanom automate, na ktorom si môžete zahrať spolu s tromi kamarátmi. V hre sa stanete členom elitného tímu ODST, ktorý bude na Alpha Halo bojovať spolu s Master Chiefom a zvyškom UNSC proti mimozemskej civilizácii Covenant. Pre zaujímavosť sa táto hra odohráva v čase Halo: Combat Evolved, teda úplne prvej hry univerza. Samotná hra sa odohráva na 130-palcovom 4K displeji, kde sa o každú časť postará iný zo štyroch hráčov a postupne sa budú predierať hordami covenantov, ničiť ich vozidlá a letecké stroje a nebude chýbať ani Flood.

Zážitok bude ešte viac prehĺbený tým, že hráči si budú môcť oskenovať do svojho telefónu QR kód a synchronizovať skóre s Halo Waypoint. Jedným problémom je, že automat bude dostupný spočiatku len v Dave & Busters v USA a Kanade, ale neskôr sa môže rozšíriť do celého sveta. Microsoft je totiž voči expanzii otvorený a rovnako tak aj tvorcovia automatu. Potichu dúfame, že sa objaví aj na Slovensku alebo Českej republike.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *