Halo 5: Zhrnutie všetkých edícií, ktoré si môžete kúpiť na Slovensku a v ČR

Halo 5

Halo 5 nám do redakcie dorazí síce až zajtra, no už teraz sme sa rozhodli vydať zhrnutie všetkých edícií, v ktorých je hra dostupná. Hra je k dispozícii celkovo v troch edíciách, ktoré si popíšeme v tomto článku. Okrem nich je však dostupná aj ako súčasť bundlu Xbox One, ktorý obsahuje konzolu v unikátnom prevedení s 1TB diskom a pribalenou hroou v limitovanej edícii, avšak nie vo veľkej (a poriadne drahej) zberateľke.

Halo 5: Guardians

Neprišli sme na to, ako nazvať túto verziu. Ale to je jedno. Podstatné je, že to je klasická edícia hry, ktorá sa vyznačuje bežným plastovým obalom a v jej vnútri nájdete disk s hrou. Určite si na ňu rezervujte miesto, hra má totiž niečo cez 46GB a to ešte nepočítame 9GB patch, ktorý si musia hráči stiahnuť a nainštalovať predtým, ako hru prvýkrát spustia. Ale aspoň to Microsoft kompenzuje tak, že všetky budúce dodatky a mapy budú zadarmo, takže za DLC už neutratíte toľko, čo doposiaľ. Ešte predtým, ako sa presuniem na ďalšiu edíciu, pripomeniem, že v GamesCenter dostanete (pred)objednávkový bonus v podobe drobného DLC balíčku do multiplayeru a rovnako tak aj tričko vo veľkosti, ktorú zadáte pri objednávke. A je tam dostupná aj za príjemnú cenu, 54,99€. Nič však nezmenila na tom, že som do 2:00 ráno premýšľal, či sa pozrieme najprv na Halo 5 alebo Assassin’s Creed Syndicate.

Halo 5: Guardians (Limited Edition)

Pokiaľ máte radi limitované edície (a verím, že mnohí z vás áno) ale nemôžete si dovoliť za hru utratiť stovky eur, je tu pre vás Limitovaná edícia. Táto sa vyznačuje hrubým kovovým obalom, ktorý má zhruba rovnakú hrúbku ako obaly limitovaných edícií Assassin’s Creed. Vo vnútri steelbooku sa okrem hry ukrýva zelené igelitové vrecko, v ktorom sa ukrývajú profily kľúčových postáv, požiadavky Spartana Lockeho, Xbox Live Gold na 14 dní a napokon kódy na stiahnutie seriálu Halo: The Fall of Reach a balíčky do Req Station. A je tu ešte jedna vec, ktorá je spolu so steelbookom to najkrajšie, čo môžete v limitovanej edícii dostať. Je to kovová soška Guardiana, ktorá je síce malá, ale o to väčšiu radosť vám bude robiť, keď ju budete skladať. Edícia stojí 89,99€.

Halo 5 Guardians Limited Edition

Halo 5: Guardians (Limited Collector’s Edition)

Ak myslíte vo veľkom, tak je tu pre vás aj gigantická Limitovaná zberateľská edícia, ktorá okrem obsahu limitovanej edície obsahuje aj sochy Spartana Lockeho a Master Chiefa. Tieto môžete mať buď spojené alebo ich môžete umiestniť od seba. Táto edícia neobsahuje klasické CD ale kód na stiahnutie hry v digitálnej podobe. Za to mal Microsoft isté problémy, ale spoločnosť ubezpečila ľudí, že budú k dispozícii aj vydania s CD. Táto edícia stojí 199,99€.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *