343 Industries teasujú nové Halo na rok 2018

Halo The Master Chief Collection
Očakáva sa, že rok 2018 bude jedným z najsilnejších rokov, čo sa Xbox exkluzivít týka. Už na jar nás čakajú tri a v druhej polovici roka by sme mali uvidieť návraty ďalších veľkých značiek. Medzi nimi uvidíme aj Halo.

Že dôjde k predstaveniu aspoň dvoch nových Halo titulov, sme sa dozvedeli vďaka leaku, teraz ich ale začali teasovať samotní tvorcovia. Jeff Easterling z 343 Industries naznačil, že tento rok môžeme očakávať nové dobrodružstvá z univerza Halo. Poznamenal, že to nie sú tie dobrodružstvá (Halo 6), ale že aspoň jeden produkt nás môže prekvapiť viac, než čokoľvek iné. Naznačil tak, že sa chystajú aspoň dve nové hry, teda to, čomu naznačil leak z Xbox Live API SDK. Z neho tiež vyplývalo, že jedna z hier, ktoré uvidíme, by mala byť multiplayerovka zameraná čisto na Warzone a to do takej miery, že by sa jednalo o MMO.

Dôvodom pre odklad Halo 6 môžu byť razantné zmeny, ktoré 343i chystajú po nie príliš pozitívne prijatom Halo 5: Guardians. Napriek tomu, že je jeho multiplayer mimoriadne obľúbený, kampaň bola kritizovaná pre absenciu co-opu a nedostatok pozornosti voči Master Chiefovi a Cortane. Očakáva sa teda, že Halo 6 bude prerobené na základe spätnej väzby tak, aby bolo najlepším dielom, ktorý na túto konzolu vyšiel. Za zmienku tiež stojí, že seriál Halo pôvodne ohlásený v roku 2013 je stále v príprave. Potvrdil to Gary Levine, prezident programovej časti kanálu Showtime. Naďalej sa podľa neho jedná o hraný seriál a vyjadril nadšenie z toho, čo doposiaľ Steven Spielberg a Microsoft predviedli.

via 343 Industries; TV Guide

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *