Nech sila sprevádza tvoj Game Pass: Služba dostala 4 Star Wars hry

Xbox Game Pass Star Wars
Pôvodných 6 prírastkov do portfólia služby Xbox Game Pass sa rázom stalo 10! Microsoft totiž oznámil rozšírenie ponuky o ďalšie štyri a tentoraz si dal skutočne záležať.

Do programu sa dostala štvorica Star Wars titulov vrátane Knights of the Old Republic, oboch častí The Force Unleashed a kompletnej ságy v kockatej podobe.

Azda najcennejším prírastkom je v tejto chvíli Star Wars: Knights of the Old Republic. Hra bola pôvodne dostupná iba ako samostatný produkt v Xbox Marketplace, prípadne sa dala zakúpiť na eBayi za šialenú sumu. Príbeh klasickej RPG sa odohráva v dávnych dobách, takmer 4 000 rokov pred prvým filmom. No už aj tu existoval Rád Jedi a hráči sú jeho poslednou nádejou na ceste, ktorá vedie buď k svetlej alebo temnej strane Sily. Klasika zo vzdialenej galaxie nám ponúkne ťahové súboje, epický príbeh a možnosť rozhodovania sa.

Ďalšou novinkou je Star Wars: The Force Unleashed. Podobne ako Rogue One, aj TFU sa odohráva medzi Pomstou Sithov a Novou Nádejou. Tentoraz si ju ale zahráme za opačnú stranu. Ako Starkiller zodpovedajúci sa samotnému Darth Vaderovi budeme v galaxii bojovať práve za temnú stranu. Zdá sa, že tie koláčiky nášho hrdinu zaujali. Pokračujeme v The Force Unleashed 2, kde ale ako klon Starkillera budeme pátrať po svojej priateľke skôr, než ju nájde Boba Fett. Na akej strane Sily sa rozhodnete byť, je len na vás.

A zavŕšime to v LEGO Star Wars: The Complete Saga. Hra prepracúva do kockového prevedenia prvých 6 filmov a delí ich na 36 kapitol, ktoré nám pripomenú tie najlepšie momenty z nich. Ale ako je to s tým Kesselským únikom pod 12 parsekov? To sa tu asi nedozviete.

Okrem toho sa do ponuky Game Passu znovu zaradili hry Alien Hominid HD, Battleblock Theater a Hydro Thunder. Tie sú dostupné po boku ďalších šiestich noviniek: Next Up Hero, MotoGP 17, Mega Man Legacy Collection 2, The Technomancer, Wasteland 2: Director’s Cut, Disneyland Adventures.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Po zdražení GP jsem si říkal: sakra, už je to tady. Ale pokud bude MS pokračovat v tom, že do GP bude přidávat kvalitní tituly, pak mi vyšší cena vůbec nevadí. A lego Star wars- to je výzva….

  2. headshooter píše:

    Cena sa nemeny len pre cesko

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *