Zachraňujte a berte životy v nových hrách pre Game Pass

Game Pass Two Point Hospital Yakuza 0

V minulom članku sme sa rozlúčili s bombami ako Just Cause 4, Rise of the Tomb Raider alebo Batman: Return to Arkham. Samozrejme prišla dôstojná náhrada za ne a rozhodne sa máme na čo tešiť. Zoberte si sáčkovú polievku do pohára a poďme sa pozreť na to. (Mám cesnakovú polievku. Haha)

Two Point Hospital (25/2/2020): Xbox + PC

Two Point Hospital bude mať premiéru v Xbox Game Pass. Videli sme už predtým hry, ktoré mali podobný začiatok a dopadlo to dobre. Celkovo táto hra je Tycoon, zariadujete si nemocnice a zriadujete zdravotníctvo v Two Point County. Od ľahkých bolestí hlavy až po choroby, ktoré budu vyžadovať špeciálne zariadenia. Ak si slovák, dokáž, že máš na to byť kvalitným ministrom zdravotníctva!

Ninja Gaiden II (20/2/2020): Xbox

Legendárny ninja Ryu Hayabusa opäť bojuje proti hordám krvilačných nepriaťelov, tentokrát sa vydá na cestu rozhodnutia o osude ľudstva. S novým arzenálom zbraní, novými nepriateľmi a taktiež novými lokáciami. Jedna z najlepších hack and slash žánrov, ktorá kedy vyšla na Xbox 360. Nenechajte si ju újsť.

Kingdom Hearts III (25/2/2020): Xbox

Master Xehanort chystá rozpútať ďaľšiu Keyblade vojnu. Sora a jeho priatelia pokračujú vo svojom hľadaní siedmich strážcov svetla, ktorý sa dokážú postavit prichádzajúcej temnote. Pripojte sa ku Sora na cestou po Disney svetoch s príbehom väčším než kedykoľvek predtým. Vytvorte tím z vašich obľubených Disney postáv a zažite strhujúcu akciu.

Wasterland Remastered (25/2/2020): Xbox + PC (Play Anywhere)

Originálny Wasteland nám priniesol post-apokaliptickú hru a inšpirovalova celý žáner. S prerobenou grafikou, zvukom a expandovanou hudbou si môžete zahrať túto RPG krásu. Rok 2087, skoro storočie po nukleárnej vojne, ktorá zmenila Zem na radioaktívne peklo. Ste Desert Ranger, skupina mužov zákona, ktorá ako jediná nádej zostala v niečom čo sa stova dá nazvať Americký Juhozápad. Hladomor, choroby, raiders a mutanti na vás čakajú v tomto pekle. Niečo temné a šialené postihlo ľudstvo a je na vás zistiť, že čo to je.

Yakuza 0 (26/2/2020): Xbox + PC

Dlhodobá PS exkluzivita, zavítala na platformy Xbox v roku 2018 a teraz prichádza aj do Game Pass. Kazuma Kiryu je váš človek. Zistite ako sa ocitol vo svete problémov, keď jednoduchá zbierka dlžob sa pokašlala a jeho cieľ bol mŕtvy. Potom sa postavte do strieborných bot Gora Majimu a objavte jeho „normálny“ život ako majitela kabaretného klubu. Prebojujte sa cez Tokyo a Osaku, pričom si viete meniť tri bojové štýly.

Jackbox Party Pack 3 (27/2/2020): Xbox

Tretie pokračovanie párty fenoménu, v ktorej nájdete vražedný Trivia Murder Party, pokračovanie Quiplash 2, prekvapujúcej Gusspionage, Tee K.O. a Fakin‘ It. Rozbehnite hru na svojej konzole, zdielajte svoj kód, až osem hráčov naraz môže použiť svoj mobil alebo tablet ako ovládač a spolu hrať! Plus tona ďaľších vecí len pre streamerov. Krabica plná srandy.

Čoskoro v Xbox Game Pass pre PC

Indivisible

Akčný RPG platformer s krásnymi ručne kresleným umením a animáciami skombinovaný s unikátnym bojovými mechanikami v reálnom čase. Ponorte sa do fantastického sveta tuctov hrateľných postáv, bohatého rozprávania príbehu a hrania, ktoré je ľahké sa naučiť ale tažké zmajstrovať.

Reigns: Game of Thrones

Brutálny svet Westeros. Tretia hra v sérii Reigns vám prinesie tonu contentu, nové mini-games a veľa cestovania po kráľovstve. Táto hra vás prekvapí jej tajomstvami a plot-twistami v príbehoch či už ste expert na Game of Thrones alebo kompletný nováčik.

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. 6. marca 2020

    […] Každopádne, ak chcete mať istotu, či táto hra stojí za vyskúšanie, určite odporúčame si ju zahrať cez Xbox Game Pass. […]

Pridaj komentár