Recon Tech Controller je prvým z úplne novej série ovládačov

Včera večer sme okrem výpadku služieb Xbox Live mohli vidieť aj jednu krásku, ovládač Recon Tech. V redakcii sme si ho vďaka svojmu designu okamžite zamilovali, no hneď sme si všimli, že sa bude predávať za vyššiu cenu.

Je to preto, lebo Recon Tech ovládač je prvým z úplne novej prémiovej kolekcie „Tech“. Tieto ovládače budú drahšie, no ponúknu prémiovejší design obohatený o laserom vyrezané prvky a prémiový povrch. To znamená, že do tela sú laserom vyrezané vizuálne prvky a pridané úplne nové prvky. Všimnúť si to môžeme na rukovätiach, kde sú zlaté trojuholníčky oddelené od zvyšku pogumovaným rámčekom. Zadná strana ovládača je pogumovaná diamantovou textúrou pre lepší grip. Pri designe „Recon Tech“ ovládačov si Microsoft vzal inšpiráciu z vojenskej techniky.

Za nový controller si ale priplatíme. Oficiálna cena u nás je 69,99€, čo znamená, že oproti bežným ovládačom je drahší asi o 10-20€. Zároveň nám v redakcii napadlo, nemôže Microsoft použiť rovnakú trojuholníkovú textúru aj na Škorpiónovi?

Xbox Recon Tech Wireless Controller Rear Detail

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *