PowerA Fusion Controller: Doprajte si profesionálne hranie za nízku cenu

PowerA Fusion Controller header

Ja viem, niekedy to jednoducho pri hraní Mortal Kombatu alebo Dark Souls nevydržíte a v prívale zlosti udriete do gamepadu. Keď sa kvôli uvoľneniu batérií zrazu vypne, chvíľu dúfate, že je všetko v poriadku a že nebudete musieť kupovať nový. Ak by ale predsa len k tomuto scenáru došlo, existuje aj lacnejšia alternatíva, ako Xbox One Controller.

O niečo lacnejšie riešenie predstavila firma PowerA, ktorá v spolupráci s Microsoftom vyvinula cenovo dostupný, zato ale kvalitne spracovaný Fusion Controller. Okrem nízkej ceny (50€) sa vyznačuje aj rozšírenými funkciami, ktorými sa približuje trikrát drahšiemu Xbox One Elite Controlleru od Microsoftu. Podobne ako u elitného, tak aj pri tomto si viete meniť analógové tlačidlá, pričom v balení nájdete tri rôzne tvarované páry, aby ste si mohli zvoliť ten najpohodlnejší. Ako vyzerajú, môžete vidieť nižšie. Ďalej sa na ovládači nachádzajú dve nastaviteľné tlačidlá, ktorým viete v nastaveniach konzoly priradiť rôzne funkcie. Tie sa nachádzajú na spodnej strane ovládača, podobne ako pri Elite.

PowerA Fusion Controller for Xbox One

Triggery L2 a R2 sú rýchlejšie oproti bežnému controlleru, čo oceníte v FPS-kách, ale aj v závodoch, minimálne pri štartovnej čiare. Nechýba ani dvojica vibračných motorčekov a, pretože máme rok 2016, tak je súčasťou aj 3,5-mm jack. Nevýhodou je, že controller nie je bezdrôtový. Na druhú stranu, PowerA to kompenzuje 3-metrovým káblom, čo je dostatočná dĺžka. Ako som už spomenul vyššie, cena controlleru je stanovená na 50€, čo je veľmi príjemná cena, keď berieme do úvahy, koľko toho ponúka v porovnaní s originálnym Microsofťáckym controllerom.

PowerA Fusion Controller

via sector.sk

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *