Microsoft začal predávať antistresový gamepad!

Xbox One Controller
Poznáte to vy, poznáte to my, poznáme to všetci. Niekedy nás hry dostanú až do takého zúfalstva, že si to odnesie náš gamepad. Fajn, pri pribalených to nie je až taký prúser, veď to je pásová výroba. Oveľa viac zabolí, keď v amoku hodíme o zem limitovanú edíciu s motívom Call of Duty: Advanced Warfare alebo Gears of War. Au.

Možno práve to je dôvod, prečo Microsoft začal predávať to najlepšie príslušenstvo pre hráčov. Zabudnite na profesionálne herné kreslá, Logitechy a Razery. Totiž to, čo pravý hráč skutočne ocení, je antistresový gamepad!

Novinka z dielne Microsoftu je vlastne gumenou verziou gamepadu, ktorú môžeme hádzať o zem, o stenu, na postel, teoreticky aj po súrodencoch a von oknom. Vďaka svojmu prevedeniu je totiž skutočne nezničiteľný a jediné, čo mu chýba, je pripojenie ku PC alebo Xbox One.

Xbox One Controller Stress Toy

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *