Xbox Game Pass ponúkne 7 nových hier vrátane State of Decay

Predplatná služba Xbox Game Pass zamierila začiatkom septembra/září aj na Slovensko a tak si aj miestni hráči môžu dovoliť viac než 100 hier len za 6,99€. Tento mesiac sa služba rozširuje o 7 nových titulov.

Medzi novými prírastkami nájdeme zopár arkádoviek, ale aj väčšie tituly, ktoré rozhodne stoja za vyskúšanie. Napríklad náš kolega Jiří Růžek by mohol konečne splniť to, o čom celý čas vraví a to, zahrať si Saints Row: Gat Out of Hell. Standalone rozšírenie príbehu k Saints Row IV je zasadené do pekla a hráči tu konečne po dlhej dobe uvidia svojho miláčika – Johnnyho Gata.

Druhou opomenutia hodnou novinkou je prvý diel zombie exkluzivity State of Decay, ktorý sa už budúci rok dočká veľkého pokračovania so zameraním na online co-op. Prvá časť je však čisto singleplayerová a rozpráva príbeh o pár preživších v oblasti Trumbull Valley. Hra vyšla na Xbox 360, časom sa dočkala HD remastru pre Xbox One a Windows 10.

Trojku októbrových headlinerov uzatvára bojovka Super Street Fighter IV, čo poteší, keďže piaty diel vyšiel len na PlayStation 4. Medzi ostatné hry potom patria tituly The Bug Butcher, Costume Quest 2, Maldita Castilla EX: Cursed Castle a Tower of Guns.

Xbox Game Pass October 2017

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *