Batman, Lara Croft aj Rico Rodriguez čoskoro opustia Game Pass

Rise of the Tomb Raider

Smútok pre niektorých príde čoskoro, kedže zopár bombastických hier odchádza z Xbox Game Pass. Ako vždy, XGP vám ponúka knižnicu so stovkami hier za slušnú sumu na mesiac, ale taktiež sa hry striedajú a pribúdajú nové

Batman: Return to Arkham

Batman: Return to Arkham vám priniesol remasterované verzie Arkham Asylum a Akrham City. Boli to a sú jedny z najlepších Batman hier, ktoré mi boli známe. Síce nie som až taký fanúšik DC, ale zabolí to nie jedného hráča.

Just Cause 4

Rico Rodriguez na love po svojej minulosti, ktorí pomaly vyhladil polku Južnej Ameriky lietajúcimi autami, ktoré mali pripnuté raketový motor o nádrž, sa tiež lúči s nami. #NeverForget

Rise of the Tomb Raider

Extremné podmienky, nepriateľské, historické oblasti a samozrejme prednosti Lara Croft nám tiež budú chýbať. Hlavne tie majestátne ruiny.

Táto tvár nám bude na Xbox One X chýbať

Snake Pass

Niečo menej akčne a skôr viac oddychové, bola hra Snake Pass. Pekná kreslená až detská hra, sa snami tiež lúči. Nie jedno dieťa bude sklamané.

Na druhú stranu sa môžeme tešiť na ďaľšie prírastky a som zvedavý, určite ako vy, a hlavne aké budú.

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

3 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Poslední Laru jsem stihl skoro dohrát a tak počkám až bude na prodej v nějaké slevě. Moje „chyba“ byla, že jsem ji rozehrál na malé HDready televizi a pak odložil. Zatímco nyní na 55 QLED televizi- to byla jízda. „Druhou“ Laru mám už dávno zakoupenou v nějaké předchozí slevě, takže s ní nemám problém.
    Just case, Batman- nemám tolik času, abych trávil čas se sice dobrými, nadprůměrnými hrami ale prostě si vybírám. Snake Pass se rozhodně vyplatí vyzkoušet. Tak u jako spousty podobných her, včetně Indie, mám někdy chuť jim věnovat jeden večer, hodinku, dvě a smazat.
    Od března měním bydliště a hlavní hra bude Divinity Original Sin II, ať už bude mít cz titulky, nebo ne..

  1. 19. februára 2020

    […] minulom članku sme sa rozlúčili s bombami ako Just Cause 4, Rise of the Tomb Raider alebo Batman: Return to […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *