Assassin’s Creed Odyssey prinesie interaktívne rozhovory

Assassin's Creed Odyssey
Včera sa na internete objavila prvá kľúčenka propagujúca Assassin’s Creed Odyssey a netrvalo dlho, než Ubisoft vydal prvý trailer. Zrejme preto, aby sa predišlo únikom, štúdio zverejnilo naozaj “sparťanský” trailer, ktorý nám potvrdil zasadenie hry do Starovekého Grécka.

Ku špekuláciám o novej hre prispel aj renomovaný leaker Jason Schreier, ktorý – opäť – na základe informácií, ktoré získal od svojich zdrojov, odhalil niečo viac. Assassin’s Creed Odyssey má byť, prekvapivo, ešte väčším odklonom od klasického Asasína, než Origins. Zatiaľ čo Origins obsahoval ľahké RPG prvky po vzore Witchera, Odyssey má obsahovať napríklad interaktívne dialógy alebo aktívnu možnosť hrať za mužskú alebo ženskú postavu.

Ľudia, ktorí mali možnosť hru hrať, vraj v hre nevideli Bayeka ani Ayu, ale úplne nové postavy. Je možné, že sa hra odohráva o niečo neskôr, ale rovnako je možné aj to, že išlo o krycí manéver kvôli testerom. V tomto ohľade by Odyssey nebol výnimkou, keďže napr. Rockstar hľadal ľudí na dabing postáv GTA V pod úplne inými menami. K vydaniu Assassin’s Creed Odyssey má dôjsť ešte v tomto fiškálnom roku, ktorý končí 31. marca/března 2019.

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár