Microsoft plánuje ukázať novú battle royale na Xbox E3

Xbox E3 2018
Microsoft už skôr avizoval, že battle royale žáner už má svojich víťazov a preto nie je dôvod robiť ďalšiu takú hru. Pokiaľ nebude iná a v niečom unikátna. A práve to sa môže stať realitou.

Microsoft priblížil svoje plány okolo E3 a potvrdil, čo všetko môžeme čakať. Okrem samotného E3 Briefingu môžeme očakávať štvrtú epizódu Inside Xbox vysielanú naživo z E3 a takmer celotýždňové živé vysielanie cez Mixer. Najzaujímavejšia je ale informácia, že sa Microsoft chystá prezentovať nový battle royale zážitok, o ktorom nie je v tejto chvíli nič jasné. Hovorilo sa o potenciálnom Halo BR postavenom na režime Warzone z Halo 5, ale je možné aj to, že pôjde o niečo úplne iné. Napríklad že by mohlo ísť o napodobeninu žánru v reálnom svete, samozrejme bezpečnou cestou – laser arena?.

Každopádne môžeme očakávať na konferencii aj iné veci. Microsoft garantuje, že na samotnom briefingu pokryje všetko: od noviniek ku skôr ohláseným hrám až po neohlásené herné novinky, ktoré budú vychádzať v roku 2018 a neskôr. Diváci, ktorí sa prihlásia na Mixer cez svoj Xbox account, môžu navyše aj tento rok čakať špeciálny MixPot plný digitálneho obsahu. Ďalšia novinka bude, že v utorok 12. júna/června o 00:00 nášho času uvidíme štvrtú epizódu relácie Inside Xbox, ktorá bude obsahovať ešte ďalšie exkluzívne ohlásenia, prezentáciu herných demoverzií, rozhovory, rozdávačky a viac.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

5 komentárov

  1. Marcel píše:

    Paráda tento rok je to nabité už sa teším

  2. Tomáš píše:

    Je možne že by tento rok predstavili novu konzolu? 😀

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *