Quantum Break Soundtrack vyjde aj v limitovanej edícii na platni

Quantum Break Soundtrack

Soundtrack Quantum Break je zaujímavý – tématický. O hudbu sa postaral opäť Petri Alanko, ktorý nás o svojom hudobnom talente presvedčil už pri Alanovi Wakeovi. A práve táto hudba sa objaví o niekoľko mesiacov na vinylových platniach, ktoré Microsoft hodlá predávať exkluzívne cez britského predajcu iam8bit. Aby toho nebolo málo, tak soundtrack na platni vyjde vo veľmi obmedzenom množstve: vydaných bude len 3 000 kusov a tak ide o naozajstnú zberateľskú záležitosť!

Microsoft to asi tuší, keďže ku každému vinylu dá aj odkaz na stiahnutie v digitálnej podobe. Grafiku na platni aj samotného obalu vytvorila Christina Mrozik, ktorá sa pri tvorbe inšpirovala korporáciou Monarch. Na platňu sa zmestilo celkovo 13 skladieb, z čoho 6 možno nájsť na prednej strane a zvyšných 7 na zadnej strane. Na to, že vinyl vychádza v tak obmedzenom množstve, je pozoruhodne lacný – len 28 dolárov, teda 24,55€. Čo už poteší menej, je skutočnosť, že obchod expeduje platňu až koncom 3. štvrťroka, čiže v septembri/září. Objednať sa dá tu.

Strana A:

 1. Meeting An Old Friend (2:38)
 2. Campus (2:27)
 3. Suite For Time and Machines (6:24)
 4. Don’t Stand In My Way (1:44)
 5. Remote Warning (3:01)
 6. Disappearance (4:38)

Strana B:

 1. Dodging Bullets (3:30)
 2. Beth (3:33)
 3. I Kept Waiting (2:42)
 4. Goodbye… Again (2:44)
 5. Damaged, Together (2:56)
 6. Doubt, Despair, Hope (2:33)
 7. A Whisper (4:37)

Quantum Break Soundtrack Vinyl Limited Edition

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *