Microsoft oznámil Xbox E3 konferenciu

Xbox E3 2015

Microsoft už oficiálne oznámil to, na čo každý čaká, a jeho tohtoročná E3 konferencia sa bude konať 15. júna o 18:30 nášho času. Na konferencii uvidíme gameplaye z tohtoročných hitov ako Rise of the Tomb Raider, Halo 5, Forza Motorsport 6 a Fable Legends, ktoré bude prvým cross-play titulom pre Xbox One a Windows 10. Ako už potom dávnejšie prezradil Phil Spencer, dočkáme sa aj predstavenia niekoľkých ďalších hier, avšak je dosť možné, že mnoho z nich bude odložených až na Gamescom, keďže 90 minút na E3 podľa Microsoftu jednoducho nestačí na všetky oznámenia. S vysokou pravdepodobnosťou tu však uvidíme Gears of War Ultimate Edition, a tiež by sme mohli sa mohli dočkať nového Banjo-Kazooie pre oba Xboxy. A to, čo už Microsoft nestihne, uvidíme na Gamescome v auguste.

Konferenciu bude možné sledovať cez Xbox.com, aplikáciu Xbox Live Events Player na svojom Xboxe a aj cez telefóny. Počas E3 týždňa sa tiež dočkáme show Xbox Daily, ktorú moderuje Major Nelson a Acey Bongos a do svojho štúdia si pozvú Phila Spencera, ako aj vývojárov z 343 Industries, Turn 10, Crystal Dynamics a iných. Reláciu bude možné tiež sledovať rovnakou cestou ako konferenciu. Čo však veľmi nepoteší, je, že relácia je vysielaná o 1. ráno nášho času.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *