Microsoft má prichystané veľké oznámenie na dnešný večer!

Xbox One Scorpio

Microsoft dokázal rozpútať u fanúšíkov ošiaľ a to len jediným tweetom. Mike Ybarra, vývojový riaditeľ Xboxu, na Twitteri odštartoval odpočítavanie, ktoré vychádza na 18:00 miestneho času.

Jeho tweet je pritom veľmi jednoduchý. Hovorí o „14 hodinách a 55 minútach“ a hashtag #xbox. Nie je celkom jasné, čo tým chce Microsoft povedať, ale môže to znamenať viacero zaujímavostí. Môže to znamenať nejaký významný update v programe spätnej kompatibility. Môže to znamenať nejakú novú významnú aktualizáciu. Môže to znamenať oznámenie týkajúce sa projektu Scorpio. Môže to znamenať zahájenie nového výpredaja. Jednoducho, existuje veľa možností, čo môže Ybarrov tweet znamenať.

Teoreticky by to mohlo znamenať aj príchod Skate 3 do spätnej kompatibility. EA potvrdila spätnú kompatibilitu už skôr, ale doteraz ju nepriniesla. Navyše, EA práve hru zlacnila a v Xbox Marketplace ju zrazu začala ponúkať s 50% zľavou. Podobný scenár sme zažili aj pri Red Dead Redemption, ktorý bol jedným z najväčších oznámení v programe spätnej kompatibility.

skate 3

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *