Microsoft Flight Simulator ukazuje Baltimore v nádhernom videu

Microsoft Flight Simulator

Verte alebo nie, po trinástich rokoch je Microsoft Flight Simulator späť a hráčom ponúkne ten najpohlcujúcejší zážitok, aký mohli doteraz zažiť.

Za to môžu hráči vďačiť serverom Azure, ktoré hra využíva ako na grafiku, tak na ďalšie výpočty a na uloženie celej hernej mapy. Faktom totiž ostáva, že Flight Simulator zaberá viac ako 2 petabyty dát, ktoré by len málokto z nás dokázal mať stiahnuté vo vlastnom PC. Napriek tomu si ale časť hry vychutnáme aj offline. Pôjde však o predpripravené scenáre s predurčenými trasami a/alebo aktivitami.

Testeri z Insider programu majú možnosť testovať Flight Simulator už teraz a sem-tam zverejňujú zábery z hry. Najčerstvejšie sa na internet dostalo krátke, no pomalé video, ktoré nám z obrovskej výšky ukazuje Baltimore. Video trochu pripomína šetriče obrazovky na Apple TV, ktoré tiež ukazuje rôzne svetové scenérie zo vzduchu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *