Rockstar Energy prináša bonusy nielen do Gears 5

Spojenie hier s energeťákmi nie je žiadnou novinkou a zberatelia majú istotne každý rok radosť z Monster Energy alebo Red Bullov s vizuálom Call of Duty, FIFA či Assassin’s Creed.

Microsoft má však dobré vzťahy aj s tretím výrobcom energeťákov, Rockstar Energy. Na pravidelnej báze nás Rockstar zásobuje autami do Forzy a dvojica sa tentoraz spojila pri príležitosti vydania Gears 5. Výsledkom je Gears 5 Collector’s Edition Rockstar Energy kolekcia energeťákov. Žiaľ, oficiálne je dostupná len v USA, Kanade, Mexiku, Veľkej Británii a Nemecku.

Vyrobených je 6 druhov plechoviek inšpirovaných postavami Kait, JD, Marcus, Del, a tiež režimom Escape a frakciou Swarm. Po vzore plechoviek Monster sa pod každým vekom nachádza 12-miestny kód, s ktorými si na stránke gears.rockstarenergy.com aktivujete bonusy do hry alebo do služby Xbox Live.

Systém sleduje, koľko kódov zadáte a podľa toho sa vám odomknú patričné bonusy:

  • Prvá plechovka: Xbox Live Gold + Xbox Game Pass Console na 7 dní, Kait Banner, Supply Drop, 24h boost
  • Druhá plechovka: Xbox Live Gold + Xbox Game Pass Console na 7 dní, JD Banner, Supply Drop, 24h boost
  • Tretia plechovka: Marcus Banner, Supply Drop, 24h boost
  • Štvrtá plechovka: Scorpion Banner, Supply Drop, 24h boost
  • Piata plechovka: Kait Lancer, JD Lancer, Marcus Lancer, Scorpion Lancer, 24h boost
  • Ďalšie plechovky: 24h boost

Exkluzívne potom v sieti obchodov Walmart a Circle K v USA nájdete dodatočné dve sady

  • Walmart Exclusive: Swarm Lancer, Swarm Banner, 24h boost
  • Circle K Exclusive: Del Lancer, Del Banner, 24h boost

Kódy, ktoré si aktivujete, vám zároveň zabezpečia prístup do súťaže, v ktorej môžete na dennej báze vyhrať limitovanú edíciu Xbox One X v Gears 5 prevedení, hru Gears 5 v Ultimate edícii alebo customizovaný Ford F-150 Raptor Addictive Desert Designs.

Ten okrem špeciálneho dizajnu inšpirovaného dizajnom plechovky so škorpiónom. Okrem paintjobu má Ford vymenené pneumatiky a disky – BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM3 s DV8 Offroad 886 diskami. Rovnako má upravené predné aj zadné nárazníky ADD Honey Badger, bočnice ADD Honey Badger, schodík F-150 Rock Slider a LED svetlo Radiance Plus od firmy Rigid.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *