Nový Flight Simulator ponúkne cross-play, podporu modov a prístupné ovládanie

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator vyzerá ako hotový sen. Spoločnosť od prvotného ohlásenia na E3 stihla oznámiť ďalšie novinky.

Vývojári okrem iného prehlásili, že hra vyjde najprv na PC a až neskôr na Xbox. Okrem toho bude podporovať mody, takže komunita sa môže tešiť na množstvo sťahovateľného obsahu z vlastnej produkcie, či už sa bude jednať o grafiku na lietadlách alebo o hotové nové modely. Okrem toho má Flight Simulator ponúknuť prístupné ovládaniea bude hrateľná s klávesnicou, myšou, pedálmi, pákou a ovládačom.

Skvelou novinkou je však oznámenie cross-playumedzi Xbox One a PC verziami hry. Takže si ho zahráte spolu s kamarátmi bez ohľadu na to, na ktorom zariadení hráte.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Letošní E3 považuji jako parádní (loni mne kapku zklamalo, že nebude Super Duper grafika na Minecraftu), letos vše přebil Ultimate game Pass.
    No a Flight Simulator – tak na tuhle pecku se velice, velice těším.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *