Assassin’s Creed Origins dostane tento mesiac prvú príbehovú expanziu

Assassin's Creed Origins The Hidden Ones
Dva mesiace stačili akurát na to, aby mohli hráči preskúmať drvivú väčšinu Egypta v Assassin’s Creed Origins. No zážitok nekončí, lebo Ubisoft plánuje vydať prvú expanziu – The Hidden Ones.

Prvá príbehová expanzia bola ohlásená už skôr a Ubisoft teraz už len potvrdil, že expanzia vychádza v neskoršej časti mesiaca na všetky platformy, to jest na Xbox One, PC a PS4. Datadisk zavedie hráčov do úplne nového regiónu, v ktorom bude Bayek so svojimi asasínmi bojovať proti Rimanom. Ubisoft sľubuje, že expanzia ponúkne na svoje pomery obsiahly príbeh. Tiež sa zvýši maximálny level zo 40 na 45. Vydaniu príbehového rozšírenia bude predchádzať ešte jeden nový quest v základnej hre.

Okrem toho plánuje Ubisoft priniesť niekoľko noviniek. Heka truhlice, alias loot boxy kúpiteľné za prijateľnú čiastku herných peňazí, ponúknu nové itemy. A nie len tak hocijaké! Bude sa jednať o obsah z balíčkov Nightmare, First Civilization, Gladiator a Wacky Pack. Teda ide o obsah, ktorý sa dal pôvodne získať s použitím prémiových helixov. V podstate tak odpadá nutnosť získať ich za reálne peniaze. Novinkou tiež bude možnosť predávať oblečenie u tkáčov.

Assassin's Creed Origins Warden Oath Outfit

Vráti sa možnosť zopakovať si súboje s bohmi – Anubis bude prítomný v Animuse od 9. do 16. januára, zatiaľ čo Sobek bude dostupný od 23. do 30. januára. Medzitým pribudne niekoľko itemov, ktoré sa dajú kúpiť buď v in-game obchode alebo cez Ubisoft Club. Zahŕňajú Almighty Pack (16.1.), For Honor Pack (30.1.) a Warden’s Oath Outfit (30.1.). Všetci si budú môcť z Ubisoft Clubu stiahnuť meče Harlequin a Chop Chop, predtým dostupné iba pre účastníkov Community Creation Contestu.

Assassin's Creed Origins Harlequin Chop Chop

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *