Microsoft môže oznámiť dátum vydania State of Decay 2 už čoskoro

State of Decay 2
Napriek tomu, že Micorsoft oznámil na jar vydanie troch exkluzivít, presný dátum vydania poznáme len u jednej z nich. Vieme, že Sea of Thieves vychádza 20. marca/března 2018 na Xbox One a Windows. Ale čo State of Decay 2?

Zombie survival, ktorý sa vo svojej druhej časti zameria na co-op, má zatiaľ neznámy dátum vydania. To by sa mohlo v blízkej dobe zmeniť, pretože hra konečne dostala rating od ESRB. Tá jej udelila hodnotenie M – Mature, teda je vhodná pre hráčov od 17 rokov. Zároveň to znamená, že sa ESRB do rúk dostala už hotová hra, ktorú už zodpovední úradníci prešli a na základe svojho gameplayu udelili dospelácky rating.

Vo svojej správe ESRB uvádza: “State of Decay 2 je akčný simulátor z pohľadu tretej osoby, v ktorej sa hráči vžijú do role preživších počas zombie apokalypsy. Hráči preskúmávajú malé mestečká a vidiecke oblasti, hľadajú iných preživších a bojujú proti hordám zombie. Hráči používajú baseballové palice, sekáče na mäso, mačety, granáty a gulomety na zabíjanie zombie vo frenetických bitkách. Niekoľko zbraní umožňuje rozdrviť alebo zmrzačiť hlavy zombie; výbuchy granátov tiež sprevádza krv a trhanie končatín. Ak budú preživší infikovaní alebo chorí, hráči si môžu vybrať, či ich “utratia” zastrelením do hlavy z blízka, čo vyústi v sťatí s obrovským množstvom krvi. Počas hry si môžu hráči vybudovať ošetrovňu, na ktorej môžu tvoriť lieky proti bolesti a opiáty; špecifické zahŕňajú Bylinné lieky, Lieky proti bolesti, Opiáty, Amfetamíny a Pentazemín (fiktívny liek na predpis). V dialógoch sa vyskytujú slová “f**k”, “sh*t” a “a*shole”.”

 

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *