State of Decay 2 dostane veľký obtiažnostný update

State of Decay 2

Každý si je strojcom svojho osudu. No v prípade State of Decay 2 už čoskoro rozhodnete o svojej apokalypse.

Choose Your Own Apocalypse, taký je názov pripravovanej aktualizácie, ktorá vychádza už 26. marca/března zadarmo pre všetkých hráčov SoD 2. Vývojári chceli týmto updatom dať najavo, že počúvajú komunitu a preto rozširujú hru o dve úplne nové obtiažnosti vhodné pre hardcore hráčov, ktorí milujú poriadne výzvy. A aby toho nebolo pre novú obtiažnosť si netreba chodiť do novej hry – stačí na ňu povýšiť už rozohratý save.

Dread zóny teraz ponúknu napínavé výzvy pre skúsených hráčov, k čomu patria napríklad nebezpečnejší zombie, juggernauti napadnutí pliagou, rýchlejší postup krvnej pliagy a obmedzené množstvo zdrojov a surovín. Ultimátnou obtiažnosťou je Nightmare obtiažnosť, ktorá predstavuje absolútnu výzvu, pre, povedzme si narovinu, samovrahov. Svet sa totiž rozšíri aj o vandrujúce skupiny šialencov alebo nepriateľských ľudí, ktorí to vedia so zbraňami na jednotku s hviezdičkou a headshoty dokážu dávať aj so zavretými očami.

Aktualizácia samozrejme prinesie aj vylepšenia hry a opravy a vychádza už tento mesiac – 26. marca/března.


Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár