DayZ dostalo launch trailer a dátum vydania

DayZ

Počítačový early access k DayZ trval príšerne dlho a zlé jazyky hovorili, že to isté sa dá očakávať aj od vydania na Xbox One.

Vývoj hry na Xbox One však potrval omnoho kratšie, keďže hra dostala štvorminútový kinematický trailer, ktorý sa drží myšlienky, že každý deň prináša v DayZ iný príbeh. Post-apokalyptický svet Chernarusi plný zombíkov sme si posledných pár mesiacov mohli vychutnať v rámci Game Preview programu, ale hráči, ktorí preferujú plné hry, môžu ešte tento mesiac očakávať “plné” vydanie titulu. Hra totiž opustí program 27. marca/března.

Zaujímavosťou v traileri sú rozhodne nápisy na stenách, ktoré reflektujú vedomie vývojárov o tom, že vývoj trval neskutočne dlho, za čo si od komunity získali ako kritiku, tak uznanie, že sa na titul nevykašľali. Zatiaľ čo jeden nápis hovorí “4 roky a stále nič”, iný zas vraví “5 rokov ale ja si aj tak počkám”.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *