Kingdom Come a ďalšie hry pribudli do testovania Project xCloud

Kingdom Come: Deliverance in Project xCloud

Tak, ako Microsoft pred niekoľkými týždňami, tak aj koná a len v posledných dňoch pridal do ponuky testovacej aplikácie Project xCloud niekoľko nových hier. Medzi nimi aj stredovekú českú RPG Kingdom Come: Deliverance, pôvodne vydanú v roku 2018 na Xbox One, PS4 a PC.

Správu o nových hrách aj tentoraz oznámil Larry Hryb alias Major Nelson. Na svojom Twitteri oznámil, že dnešný, zároveň najnovší update, prináša do ponuky viacero hier vrátane Bomber Crew, Farming Simulator 17, For the King, Kingdom Come: Deliverance, MotoGP 19 a Shadow Warrior 2.

Spoločnosť verí, že s týmito hrami bude testovanie počas sviatkov prinajmenšom zaujímavé, a my sa veľmi nečudujeme. Pravdupovediac, Farming Simulator 17 dáva hráčom možnosť vychutnať si skutočný, hoci predposledný, diel Farming Simulatoru aj na obrazovkách teefónu alebo tabletu.

Microsoft minulý týždeň oznámil štvoricu ďalších hier, ktoré si môžete vychutnať na obrazovkách svojich smartfónov. Nájdeme tu DayZ, DiRT Rally 2.0, Felix the Reaper a War Thunder, ktoré tiež na PC a Xbox One získalo v rámci najnovšieho updatu podporu HDR a ray-tracingu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *