Game Pass pre PC dostane ďalšie 4 hry

Saints Row IV

Xbox Game Pass na PC sa rozšíri o štyri ďalšie hry. Tentoraz medzi nimi nájdeme aj také, ktoré boli najprv oznámené len pre Xbox.

Medzi hrami, ktoré môžeme očakávať v PC verzii Game Passu, nájdeme aj napríklad závody DiRT Rally 2.0, ktoré vyšli začiatkom roka multiplatformovo a ponúkajú fakt špičkovú grafiku v 4K a dynamický režim kariéry, využívajúci online služby. V hre si môžete zazávodiť v ikonických lokalitách sveta ako sú Nový Zéland, Argentína, Polsko, Španielsko, Austrália a USA.

Ďalšou hrou v ponuke bude Bad North, taktická roguelite akcia, v ktorej sa snažíte ubrániť svoju civilizáciu pred hordami vikingov a zároveň ju dostať do novej zeme. Doplní to mestská stratégia Cities: Skylines, v ktorej si udržujete a budujete svoje mesto. Na rozdiel od SimCity je navyše dostupná aj pre Xbox a teší sa aktívnej podpore zo strany vývojárov, ktorí neustále hru dopĺňajú novými DLC.

Finálnym doplnkom do ponuky Xbox Game Pass pre PC bude Saint’s Row IV: Re-Elected. V podstate ide o remaster, respektíve next-gen port SR IV, ktorý obsahuje základnú hru a všetky DLC. V tejto hre sa ako Prezident USA postavíte zoči-voči mimozemskej hrozbe, ktorú stelesňuje Zinyak. Ten však uzamkne vás, a celú Zem do simulácie.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *