Gears of War film má po 10 rokoch známeho scenáristu

Gears of War Film

Opäť je tu ten trend vyťažiť zo značky maximum a nestačí len vydávať hry – je rad na filmoch. Poriadne sa toho chopil Assassin’s Creed, ktorý však dopadol ako také béčko a v príprave sú aj ďalšie veci. Mimo iného Gears of War.

Séria Gears of War sa len pred pol rokom dočkala nového pokračovania, ktoré sa teší z aktívnej podpory vývojárov a po novom už ponúka cross-platform multiplayer medzi Xbox One a PC. Takže si môžete kompetitívne zahrať aj proti svojim súkmeňovcom, ktorí si GoW4 užívajú na PC. Lenže tu to nekončí a už vieme, že Gears of War 4 je začiatkom novej trilógie. Nie je jasné, kedy budúce časti vyjdú, ale pri aktívnej podpore MP to vyzerá na horizont pár rokov. Medzitým si však užijeme nový film.

Práve ten získal nového scenáristu. Je ním Shane Salerno, ktorý pracoval aj na megahite Armageddon s Bruceom Willisom a pracuje na scenári ďalších 4 pokračovaní Avataru, ktoré majú vyjsť v nasledujúcich rokoch. Čo sa týka Gears of War, tak to konečne vyzerá, že sa na ňom začína pracovať. Štúdio New Line Cinema získalo práva na film už pred 10 rokmi, v roku 2007. Práva na film si v októbri/říjnu minulého roku odkúpili Universal Pictures, ktoré, zdá sa, chcú na filme naozaj pracovať. Producentom filmu bude Dylan Clark, ktorý stál aj za rebootom Planéty opíc.

via Variety

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. TimeSplitter píše:

    Filmy podle her jsou vetsinou strasne vykaly a byl bych velmi nerad, kdyby nejaka takova slatanina mela spinit povest mych oblibenych Gearu. Ale podle tech lidi, co na tom maji pracovat, by to mohlo dopadnout dobre, takze se tesim a to hodne, ikdyz mam porad i trochu strach, ale co uz, budu si muset pockat jak to dopadne. ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *