Blíži sa Gears of War Remastered pre Xbox One?

Gears of War

Už dávnejšie sme si na oficiálnom webe Xbox všimli informáciu, že Gears of War Judgment je multiplatformová hra, aj keď doteraz sa objavila len na Xboxe 360. Teraz sa však zdá, že Microsoft však niečo skutočne chystá a zdá sa, že jedným z tohtoročných kľúčových oznámení na E3 bude oznámenie Gears of War Remastered. Špekulácie však vravia o tom, že narozdiel od kolekcie Halo sa bude jednať len o remaster prvého dielu a ďalšie budú vychádzať s odstupom času, keďže Microsoft sa chce vyhnúť problémom, ktoré sa objavili pri Halo TMCC.

V prípade Gears of War sa tiež vraví, že remaster by mohol vyjsť už cez leto. Podľa zdrojov na ňom pracujú tvorcovia Brink, štúdio Splash Damage. Hra by mala bežať na 60 fps, ale je otázne, aké bude jej rozlíšenie, keďže nie je žiadnym tajomstvom, že len zopár hier beží v plnohodnotnom 1080p rozlíšení. To by však mohla zmeniť podpora DirectX 12, ktorú by vývojári využili zrejme na zvýšenie rozlíšenia u svojich hier. Tiež bude podporovať multiplayer, ktorý disponuje režimami:

  • Team Deathmatch
  • King of the Hill
  • 1 Life 1V1 Shotgun TDM
  • 1v1 Sudden Death (Gnashers Only)
  • 4v4 TDM Single Round
  • 4v4 KOTH Single Round

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *